Bestuur

Wegens een toename van spam gerelateerde mails heeft het bestuur besloten de instellen voor inkomende mail te verzwaren. Mocht het zijn dat uw mail niet binnen 5 dagen beantwoord is, Neemt u dan a.u.b. contact op met de webmaster of gebruik het contactformulier op de website

Voor contact met de SHKN, hieronder de contactmogelijkheden:

Voorzitter

Dhr. Bartjan Nieuwerf
Tel:
E-mail: voorzitter@shkn.nl
Aftredend : 2023

Secretaris | Vice-Voorzitter | Advisering | Rasinformatie

Mw. Adry Voorbach
Tel: 079 – 342 62 14
E-mail: secretaris@shkn.nl
Aftredend : 2023

Penningmeester | Ledenadministratie

Dhr. Carel Glastra
Tel: 06 – 18 53 47 37
E-mail: penningmeester@shkn.nl
E-mail: ledenadministratie@shkn.nl
Aftredend : 2024

IBAN: NL75 INGB 0002 5003 00

Algemene bestuursleden

Mw. Ineke Groen- Brinks
E-mail: ineke@shkn.nl
Aftredend : 2022

Algemene bestuursleden

Mw. Celine Markus
E-mail: celine@shkn.nl
Aftredend : 2024

Evenementen

Dhr. Carel Glastra 
E-mail: evenementen@shkn.nl

Fokkerij

Mw. Ineke Groen- Brinks | Mw. Adry Voorbach
E-mail: fokkerij@shkn.nl

Redactie

Mw. Maaike Glastra- Zinn | Mw. Nies Heeringa |
Mw. Marjolein Martius | Mw. Adry Voorbach 
E-mail: redactie@shkn.nl

Hoofdredacteur:
Mw. Maaike Glastra- Zinn
E-mail: Maaike@shkn.nl

NL75 INGB 0002 5003 00
BIC: INGBNL2A
Te name van: SHKN, te Zoetermeeer