Bestuur

Wegens een toename van spam gerelateerde mails heeft het bestuur besloten de instellen voor inkomende mail te verzwaren. Mocht het zijn dat uw mail niet binnen 5 dagen beantwoord is, Neemt u dan a.u.b. contact op met de webmaster of gebruik het contactformulier op de website

Voor contact met de SHKN, hieronder de contactmogelijkheden:

Voorzitter

Mw. Trudy Minnaard- Hulzebos
Tel: 010 – 482 24 40
E-mail: voorzitter@shkn.nl
Aftredend : 2019

Secretaris | Vice-Voorzitter | Advisering | Rasinformatie

Mw. Adry Voorbach
Tel: 079 – 342 62 14
E-mail: secretaris@shkn.nl
Aftredend : 2020

Penningmeester | Ledenadministratie

Dhr. Carel Glastra
Tel: 06 – 18 53 47 37
E-mail: penningmeester@shkn.nl
E-mail: ledenadministratie@shkn.nl
Aftredend : 2018

IBAN: NL75 INGB 0002 5003 00

Algemene bestuursleden

Dhr. Rob de Hoogh
E-mail: rob@shkn.nl
Aftredend : 2019

Mw. Lucinda Mol
E-mail: lucinda@shkn.nl
Aftredend : 2020

Mw. Heidi Roelofs
E-mail: redactie@shkn.nl
Aftredend : 2018

Mw. Natalie van Burik
E-mail: natalie@shkn.nl
Aftredend : 2020

Evenementen

Dhr. Carel Glastra | Dhr. Rob de Hoogh
E-mail: evenementen@shkn.nl

Fokkerij

Mw. Lucinda Mol | Mw. Adry Voorbach
E-mail: fokkerij@shkn.nl

Redactie | PR

Mw. Lucinda Mol | Mw. Heidi Roelofs
E-mail: redactie@shkn.nl

NL75 INGB 0002 5003 00
BIC: INGBNL2A
Te name van: SHKN, te Zoetermeeer