Bestuur

Wegens een toename van spam gerelateerde mails heeft het bestuur besloten de instellen voor inkomende mail te verzwaren. Mocht het zijn dat uw mail niet binnen 5 dagen beantwoord is, Neemt u dan a.u.b. contact op met de webmaster of gebruik het contactformulier op de website

Voor contact met de SHKN, hieronder de contactmogelijkheden:

Voorzitter

Vacant
Tel:
E-mail: voorzitter@shkn.nl
Aftredend : 

Secretaris | Vice-Voorzitter | Advisering | Rasinformatie

Mw. Adry Voorbach
Tel: 079 – 342 62 14
E-mail: secretaris@shkn.nl
Aftredend : 2020

Penningmeester | Ledenadministratie

Dhr. Carel Glastra
Tel: 06 – 18 53 47 37
E-mail: penningmeester@shkn.nl
E-mail: ledenadministratie@shkn.nl
Aftredend : 2021

IBAN: NL75 INGB 0002 5003 00

Algemene bestuursleden

Mw. Anja v.d. Laan van Maastrigt van Suntenmaartensdijk
E-mail: anja@shkn.nl
Aftredend : 2022

Mw. Ineke Groen- Brinks
E-mail: ineke@shkn.nl
Aftredend : 2022

Mw. Natalie van Burik
E-mail: natalie@shkn.nl
Aftredend : 2020

Dhr. Wim Brands
E-mail: wim@shkn.nl
Aftredend : 2022

 

Evenementen

Dhr. Carel Glastra | Mw. Natalie van Burik
E-mail: evenementen@shkn.nl

Fokkerij

Mw. Natalie van Burik | Mw. Adry Voorbach
E-mail: fokkerij@shkn.nl

Redactie | PR

Mw. Heidi Roelofs | Mw. Nies Heeringa | Mw. Nicolien Batist.
E-mail: redactie@shkn.nl

NL75 INGB 0002 5003 00
BIC: INGBNL2A
Te name van: SHKN, te Zoetermeeer